تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه عموما با تانکرهای 6 و 12 لیتری انجام می شود. بهتر است علائم تخلیه چاه را بدانید تا در صورت نیاز به سرعت با شرکت تخلیه چاه تماس بگیرید و خدمات موردنظر خود را سفارش دهید.

در بیشتر موارد بالا زدن و پس زدن آب از علائم مشخص برای پر شدن چاه یا گرفتگی آن به حساب می آید. یکی از اتفاقاتی که برای هر فردی پیش می آید پر شدن چاه فاضلابش است.

پر شدن ناگهانی چاه می تواند برای برخی افراد مشکل ایجاد کند چرا که امکان دارد در کنار تخلیه چاه به بازسازی چاه نیز نیاز پیدا کنند که این خودش می تواند هزینه ها را تا حد زیادی افزایش دهد.

اگر می خواهید با هزینه کم تخلیه چاه تهران و بازسازی آن را انجام بدهید پیشنهاد ما کمک گرفتن از مجموعه امدادگستر است. مجموعه امدادگستر در تمام مناطق تهران خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید.

چرا نیاز به تخلیه چاه فاضلاب وجود دارد؟

تخلیه چاه فاضلاب به دلیل پر شدن چاه ساختمان صورت می گیرد و عبارت است از خارج کردن مواد زاید که به ظرفیت مازاد از چاه فاضلاب رسیده اند. روزانه مواد مختلفی از قبیل دسته های مو، چربی آشپزخانه ها، مواد دور ریز و حجم زیادی از فضولات، راهی جز به چاه فاضلاب نمی برند.

پس به بیانی دیگر، تخلیه چاه دستشویی عبارت است از تخلیه چاه از تمام موارد نام برده شده و سایر مواد زایدی که ممکن است راه به چاه فاضلاب برده باشند. علاوه بر موارد گفته شده حجم بسیار زیادی آب نیز از لوله کشی های خط فاضلاب، وارد چاه می شود.

حال این مواد زاید به عنوان سدی متراکم در مقابل آب عمل کرده و اجازه نمی دهند تا آب جذب زمین شود و آن را در سطح رویین خود حفظ می کنند.

در نتیجه چاه ساختمان که از ظرفیت محدودی نیز برخوردار است، سریع تر پر شده و نیاز مبرم به تخلیه چاه فاضلاب به وجود می آید. یکی از خدمات فوری که امدادگستر در مناطق تهران به مشتریان ارائه می دهد، تخلیه چاه مکانیزه است. تخلیه چاه مکانیزه به صورت تخصصی و با مهارت کامل انجام می شود و از کثیف شدن محیط و تخریب چاه جلوگیری می کند.

روش های تخلیه چاه

ماشین تخلیه چاه فاضلاب

ماشین تخلیه چاه فاضلاب مجهز به یک پمپ با قدرت ساکشن بالا می باشد. این پمپ ها محتویات داخل چاه ساختمان را بالا کشیده و می بلعند. به این ترتیب هر آنچه را که به وسیله پمپ استخراج شده، درون خود ذخیره کرده و در مکانی دیگر تخلیه می کند. یک ماشین تخلیه چاه مجهز به پمپ تخلیه چاه فاضلاب با قدرت بالا، می تواند چاه را از شر تمامی این مواد زاید خلاص کند. ماشین های تخلیه چاه فاضلاب، معمولاً خاور بنز با ظرفیت 6 هزار لیتری و رنو بادسان با ظرفیت 12 هزار لیتری هستند.

دستگاه تخلیه چاه وکیوم ساکشن

این دستگاه بر روی ماشین تخلیه چاه فاضلاب سوار است. لوله ها یا شلنگ هایی از آن خارج شده و درون چاه یا سپتیک فاضلاب فرستاده می شود. سپس پمپ فاضلاب کش تانکر مکنده مانند جاروبرقی شروع به ساکشن و تخلیه لجن فاضلاب از طریق خطوط انتقال می کند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه های تخلیه چاه توالت با قدرت مکش بالا، تخلیه چاه فوری بسیار آسان تر و کم هزینه تر نسبت به گذشته شده است. 

تخلیه سپتیک تانک فاضلاب

سپتیک تانک، دستگاهی برای تصفیه فاضلاب واحد های مسکونی یک ساختمان می باشد که مانع از کور شدن سوراخ های چاه می گردد. شیوه کار سپتیک تانک به این صورت است که فاضلاب جامد خروجی را گرفته و پس از یک سری واکنش شیمیایی، فرایند جذب پساب فاضلاب در چاه را بهبود می بخشد. تخلیه سپتیک تانک با استفاده از دستگاه تخلیه چاه مکنده، صورت می پذیرد. سپتیک تانک با استفاده از روش مکنده به طور کامل تخلیه و تمیز شده و به این ترتیب نیاز به هیچ اقدام دیگری برای تخلیه چاه نمی باشد.

خدمات تخلیه چاه به صورت شبانه روزی با دستگاه ها و تجهیزات مناسب در مجموعه امدادگستر

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه فاضلاب کدامند؟

به نوعی می توان گفت نوع، حجم و میزان ساعت کار، سه راس مثلث تعیین کننده هزینه تخلیه چاه می باشند. فاکتور های دیگری نیز هستند که بر قیمت تخلیه چاه فاضلاب اثر گذار می باشند. مانند محل قرارگیری چاه و میزان گرفتگی آن. همچنین قدیم یا جدید بودن چاه نیز می تواند موجب افزایش یا کاهش قیمت شود. چرا که در مورد چاه های قدیمی، مهم است که تخلیه چاه بدون تخریب انجام شود. توجه داشته باشید که بازدید نیروهای متخصص امدادگستر از چاه فاضلاب شما رایگان بوده و برای این منظور هزینه ای متحمل نخواهید شد.

تخلیه چاه فاضلاب از جمله مواردی است که باید همواره به دست افراد متخصص و آموزش دیده انجام پذیرد. چرا که هر گونه اشکال در انجام کار می تواند باعث روی دادن مشکلات عدیده ای گردد و شما را از چاله به چاه بیندازد. از مهم ترین مسائلی که توسط تیم امداد گستر بر روی آن سرمایه گذاری شده است، استفاده از دستگاه تخلیه چاه با قدرت بالا می باشد. تکنسین های امدادگستر تجربه و دانش را با یک دیگر در هم آمیخته اند تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه نمایند.

مناطق خدمات دهی

09197822024