لایروبی و تراش چاه

dredging-and-turning-wells

لایروبی و تراش چاه اصطلاحاتی می باشند که مفهوم آن ها همان نو کردن چاه های قدیمی حتی با وجود تخلیه چاه می باشد. لایروبی و تراش چاه سبب می شود که چاه فاضلاب عملکرد مطلوبی از خود ارائه کند و از به وجود آمدن مشکل در زمان های آینده جلوگیری به عمل آورد.

چاه های فاضلاب بر اثر انبار شدن مواد مختلف مثل مواد پلاستیکی، مواد غذایی، چربی ها و … می توانند پر شوند. این مواد پس از آن که به مدت زیادی در چاه بمانند به یک دیگر فشرده می شوند و هر چه زمان می گذرد سفت تر می شوند.

در نهایت این مواد باعث می شوند که آب نتواند به سادگی به زمین نفوذ کند و در نتیجه چاه بسیار سریع تر از حالت عادی دچار پر شدگی می شود. در طی فرایند لایروبی و تراش چاه این مواد اضافه، گل و لای و سایر چیز هایی که از عبور آب جلوگیری می کنند از چاه خارج می شوند. این نکته قابل ذکر است که قیمت لایروبی چاه فاضلاب بسیار کم تر از قیمت حفر چاه فاضلاب جدید می باشد.

هزینه لایروبی چاه فاضلاب به چه مواردی بستگی دارد؟

برای برآورد هزینه و قیمت لایروبی چاه فاضلاب باید به چند نکته مهم توجه داشت. در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم:

مقدار مواد رسوب شده

طبیعتا هر چقدر مقدار مواد رسوب شده در چاه فاضلاب بیشتر باشد، نیاز به وقت و امکانات بیشتری برای خارج کردن آن ها از چاه فاضلاب خواهد بود. رسوب زدایی چاه فاضلاب هدف اصلی فرایند لایروبی و تراش چاه می باشد.

ابعاد چاه

یکی از مهم ترین نکات در زمینه لایروبی و تراش چاه فاضلاب توجه به ابعاد چاه می باشد. اندازه چاه فاضلاب نقش تاثیرگذاری در زمان و هزینه لایروبی چاه فاضلاب خواهد داشت.

روش های لایروبی چاه فاضلاب

برای لایروبی و تراش چاه فاضلاب روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به ویژگی های چاه و نوع رسوبات توسط نیرو های متخصص تشخیص داده می شود. هر یک از این روش ها با توجه به امکانات و زمانی که طلب می کنند هزینه متفاوتی را خواهند داشت.

نیروی انسانی

با در نظر گرفتن ابعاد چاه و جنس رسوبات و حجم کار نیاز به تعداد افراد آموزش دیده ای وجود دارد تا کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

تمام تلاش مجموعه امدادگستر بر این است که بهترین خدمات لایروبی و تراش چاه را با کم ترین قیمت تمام شده ی ممکن در اختیار شما قرار دهد تا با خیالی آسوده زندگی ای پر از آرامش داشته باشید.

چرا به جای حفر چاه جدید، اقدام به لایروبی چاه کنید؟

حفر چاه فاضلاب جدید به جای چاه فاضلاب قدیمی همیشه یکی از گزینه های روی میز می باشد اما این نکته به این معنی نیست که حفر چاه بهترین گزینه پیش روی شماست. حفر چاه فاضلاب جدید نیاز علاوه بر فضای زیاد، وقت و هزینه زیادی را طلب می کند.

این در حالی است که هزینه لایروبی چاه فاضلاب بسیار کم تر از هزینه حفر چاه می باشد و در مدت زمان بسیار کم تری نیز قابل انجام است. به همین دلیل پیشنهاد تیم امدادگستر به شما انجام عملیات لایروبی چاه فاضلاب به جای حفر چاه جدید می باشد.

چرا به جای حفر چاه جدید، اقدام به لایروبی چاه کنید؟

روش های لایروبی و تراش چاه فاضلاب

برای لایروبی و تراش چاه و رسوب زدایی چاه فاضلاب 3 روش اصلی وجود دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. روش های لایروبی چاه فاضلاب بر اساس نیاز شما قابل انتخاب می باشند.

روش لایروبی چاه فاضلاب سپتیک تانک

در روش لایروبی چاه فاضلاب سپتیک تانک از نیرو های آموزش دیده و تانکر مکش استفاده می شود. لایروبی سپتیک تانک به دو نوع لجن گیر و آشغال گیر تقسیم می شود و از بهترین روش های لایروبی چاه با دستگاه می باشد.

روش لایروبی چاه فاضلاب با مکنده ساکشن

روش لایروبی چاه فاضلاب با دستگاه مکنده ساکشن به این صورت است که افراد متخصص لوله ای مکنده را وارد چاه فاضلاب می کنند. در ادامه افراد آموزش دیده اقدام به تراشیدن دیواره های چاه فاضلاب برای انجام هر چه بهتر فرایندن لایروبی می نمایند.

مناطق خدمات دهی

09197822024