تشخیص ترکیدگی لوله

تشحیص ترکیدگی لوله

امروزه عملیات لوله کشی معمولا به دو صورت عمده روکار و توکار انجام می گردد. با وجود این که همواره تلاش می شود که فرایند لوله کشی و لوله بازکنی در بالا ترین کیفیت ممکن انجام پذیرد تا از هر گونه بروز مشکل جلوگیری به عمل آید اما با این وجود یکی از مهم ترین و اساسی ترین مشکلاتی که می تواند برای لوله های هر مکانی پیش آید، ترکیدگی لوله می باشد.

تشخیص به موقع و صحیح ترکیدگی لوله آب می تواند سبب صرفه جویی در هزینه های فعلی و آینده برای مصرف کننده شود و به همین جهت نیز باید به درستی و توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده صورت پذیرد. هر گونه تشخیص نادرست ترکیدگی لوله و تعمیرات لوله کشی ضمن تحمیل هزینه های بی مورد به مصرف کننده، موجب اتلاف وقت بسیار زیاد خواهد شد.

چه مواردی می توانند نشان دهنده ترکیدگی لوله آب باشند؟

وجود برخی از علامت ها در ساختمان شما می تواند نشان دهنده نقص در سیستم لوله کشی و یا ترکیدگی لوله ها باشد. در ادامه به بررسی تعدادی از این نشانه ها می خواهیم پرداخت:

باد کردن دیوار

در صورتی که رنگ دیوار دچار ترک خوردگی شود و یا دیوار شما دچار حالتی ورم مانند شود، در آن صورت ترکیدگی لوله می تواند جزو اصلی ترین دلایل باشد.

تغییر زیاد در هزینه قبوض آب

اگر میزان هزینه قبوض آب خانه شما به طور ناگهانی با جهش مواجه شده است، این امکان وجود دارد اشکالی در سیستم لوله کشی شما پیش آمده باشد. با تشخیص درست ترکیدگی لوله می توانید با صرف هزینه ای معقول به صرفه جویی در این زمینه بپردازید.

کم شدن فشار آب

کم شدن فشار آب می تواند دلایل مختلفی مثل عدم کارکرد صحیح پمپ را داشته باشد اما یکی از مهم ترین عوامل رخ دادن این مشکل ترکیدگی لوله می باشد. در صورت برخورد با این مشکل حتما نسبت به بررسی و چک لوله های توکار اقدام نمایید.

مزایای استفاده از روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

صرفه جویی در مصرف آب

صرفه جویی در مصرف آب

در عصر امروز که آب شرب هر روز کمتر از دیروز در دسترس ما است، پیش گیری از هدر رفت آن امری حیاتی تلقی می شود. تشخیص صحیح ترکیدگی لوله با دستگاه می تواند نقش تاثیر گذاری در این زمینه داشته باشد.

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه

با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می توان در کم ترین زمان ممکن محل ترکیدگی را پیدا کرد و بر خلاف روش های سنتی نیاز به صرف وقت و هزینه ی زیاد نمی باشد.

یافتن محل ترکیدگی لوله

یافتن محل ترکیدگی لوله

دانش به کار رفته در دستگاه های ترکیدگی موجب می شود که به وسیله آن ها بتوانیم اقدام به یافتن نقطه دقیق ترکیدگی لوله نماییم.

هزینه و شرایط مالی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به نسبت مزایایی که در اختیار مصرف کننده خود قرار می دهد بسیار معقول و به صرفه می باشد. تیم لوله باز کنی و تخلیه چاه امداد گستر این اطمینان را به شما می دهد که با کم ترین هزینه ممکن برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، بهترین امکانات و شرایط را در اختیار شما قرار دهد. قیمت تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه بنا بر نرخ های مصوب و بر اساس متراژ ساختمان شما محاسبه می گردد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تشخیص ترکیدگی لوله و تعمیرات لوله کشی از جمله مواردی است که باید همواره به دست افراد متخصص و آموزش دیده انجام پذیرد. چرا که هر گونه اشکال در انجام کار می تواند باعث روی دادن مشکلات عدیده ای گردد و شما را از چاله به چاه بیندازد. از مهم ترین مسائلی که توسط تیم امداد گستر بر روی آن سرمایه گذاری شده است، استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله می باشد. تکنسین های امدادگستر تجربه و دانش را با یک دیگر در هم آمیخته اند تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه نمایند.

هزینه و شرایط مالی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

مناطق خدمات دهی

09197822024